Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).

Ne qershor te 2013 KASTRATI GROUP zgjeroi aktivitetin me 4 pika te reja Karburanti ne Jug te Shqiperise.

Me rritjen e vazhdueshme te shitjeve vjene edhe pergjegjshmeria e shitjes se karburantit me cilesor ne sa me shume qytete qe te jete e mundur. Ne me pak se nje muaj 4 pika te reja karburanti u hapen ne pika strategjike ne 4 qytete te ndryshme: Lushnje, Fier, Perrenjas, Librazhd.

Ky eshte vetem hapi i pare i nje zgjerimi me te madh me rreth 18 pika karburanti ne muajt e ardhshem. Per shkak te kerkesave te klienteve hapja e pikave te reja te karburantit eshte nje domosdoshmeri per KASTRATI GROUP.

Ne kete kohe kompania po kerkon per vende strategjike qe do te rrisnin potencialin e shtrirjes dhe furnizimit me karburant ne mbare Shqiperine.