Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).

Ne Qershor te 2013 KASTRATI GROUP, Lideri Shqiptar ne fushen e karburanteve, u be e para kompani  qe ka futur ne treg sistemin e kartave elektronike ne me shume se 35 pika karburanti. Per ti sherbyer nje rrethi sa me te gjere te klienteve besnike te KASTRATI GROUP kompania ka hedhur dy lloje kartash: Karten Bonus dhe Tollonin Elektronik.

Karta Bonus: Sherben per klientet qe paguajne me leke ne dore. Per cdo rimbushje me karburant Kompania Kastrati ju dhuron 1.5 % te rimbushjes falas. Karburant falas dhe shume dhurata presin çdokend qe zgjedh karburantin me cilesor ne treg.

 

Tolloni Elektronik: Eshte nje karte klienti me parapagese. Per rimbushjen e kesaj karte mund te paguhet me ane te bankes apo ne pikat e karburantit, atje ku klienti e ka me te thjeshte. Per çdo rimbushje perfitohet zbritje me 3-5 leke per liter, ne varesi te sasise se paguar. Tani me Tolloni Elektronik klientet skane me nevoje te kene kesh me vete sa here hyne ne nje pike karburanti, dhe mundet te planifikojne me mire sasine qe do te shpenzojne.

Apliko Tani

Nxitoni ne çdo pike karburanti Kastrati te aplikoni per karten me te pershtatshme per ju!!! Brenda tre ditesh karta do te jete gati ne piken ku keni aplikuar, dhe mos harroni qe karta eshte nje dhurate nga KASTRATI GROUP.