Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).

 

Në më pak se një javë, më shumë se njëqind konkurentë kanë marrë pjesë në konkursin e celur nga Kastrati. Klientë të Kastratit nga e gjithë Shqipëria kanë ndarë me miqtë e tyre në Facebook fotot e bëra në një nga pikat tona. Kastrati falenderon gjithë pjesëmarrësit e deritanishëm dhe fton të gjithë ndjekësit e tij në Facebook dhe Twitter të bëhen pjesë e këtij konkursi. Një nga cmimet e ofruara nga kompania mund të bëhet i juaji më 31 Mars.