Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).

Downtown One është një ndërtim multifunksional 37 kate mbi tokë dhe 5 kate parkimi nëntokë, i pozicionuar në zemër të Tiranës. Ndërtesa ofron një kombinim ideal midis apartamenteve luksoze, zyrave bashkëkohore dhe ambjenteve komerciale si destinacion për markat më të njohura. Downtown One është i pari projekt në Shqipëri që sjell risi në funksionalitet, arkitekturë, parametra ndërtimi dhe qasjen ndaj mbrojtjes së mjedisit. Projektuar në bashkëpunim me studiot ndërkombëtare MVRDV dhe ARUP, Downtown One është ndërtimi i parë në Shqipëri i paracertifikuar në programin e ndërtesave në harmoni me natyrën LEED®.

Për më shumë informacion: www.dt1.al

  • Vendndodhja: Bulevardi “Bajram Curri”
  • Data e përfundimit: 2024
  • Sipërfaqe totale: 78’000sqm