Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).

Tregtia

Me zyra ne Durres, Shqiperi ne kemi nje baze strategjike per tregtine rajonale dhe nderkombetare te karburanteve.
Ne blejme prodhime nafte mbi kushtet CIF dhe FOB.

Ne rezervojme anije ne baza afatshkurtra ose afatgjata....

Pages