Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home2/kastrati/public_html/includes/menu.inc).
Displaying 1 - 7 of 7

Bëje për Shqipërinë!

Ne në Kastrati e vlerësojmë mjedisin dhe për këtë kemi vedosur të mbështesim nismën e  ekipit “Ta Pastrojmë Shqipërinë” në kuadër të celjes së sezonit turistik 2014, të cilët organizojnë aksionin “Ta Pastrojmë Bregdetin” më 23 Maj 2014.

Fotoja më e bukur e një pike Kastrati

Prej pak ditësh Kastrati Group ka iniciuar foto konkursin për foton më të bukur të një pike Kastrati. Të gjithë ndjekësit e Kastratit në Facebook dhe Twitter tani kanë mundësinë të përfitojnë litra karburant falas vetëm duke shkrepur një foto nga aparati fotografik apo telefoni i tyre. Procedura për të marrë pjesë në të është mjaft e thjeshtë; mjafton të klikosh tek FOTO KONKURS, të besh like faqen e më pas duke klikuar "merr pjesë" dhe duke hedhur foton tuaj, ju jeni zyrtarish një nga konkurentët për cmimet e ofruara nga Kastrati. Tre do të jenë fituesit, që do të fitojmë përkatësisht 100, 50 dhe 30 litra.

Kartat Elektronike

Ne Qershor te 2013 KASTRATI GROUP, Lideri Shqiptar ne fushen e karburanteve, u be e para kompani  qe ka futur ne treg sistemin e kartave elektronike ne me shume se 35 pika karburanti. Per ti sherbyer nje rrethi sa me te gjere te klienteve besnike te KASTRATI GROUP kompania ka hedhur dy lloje kartash: Karten Bonus dhe Tollonin Elektronik.

KASTRATI GROUP zgjeron aktivitetin ne Jug te Shqiperise

Ne qershor te 2013 KASTRATI GROUP zgjeroi aktivitetin me 4 pika te reja Karburanti ne Jug te Shqiperise. Me rritjen e vazhdueshme te shitjeve vjene edhe pergjegjshmeria e shitjes se karburantit me cilesor ne sa me shume qytete qe te jete e mundur. Ne me pak se nje muaj 4 pika te reja karburanti u hapen ne pika strategjike ne 4 qytete te ndryshme: Lushnje, Fier, Perrenjas, Librazhd.